Úvod

Webkamera
Historie
Pronájem prostor

Činnost v r. 2017
Činnost v r. 2016
Činnost v r. 2015
Činnost v r. 2014
Činnost v r. 2013
Činnost v r. 2012
Činnost v r. 2011
Činnost v r. 2010
Činnost v r. 2009
Činnost v r. 2008
Činnost v r. 2007
Činnost v r. 2006
Činnost v r. 2005
Činnost v r. 2004
Činnost v r. 2003
Činnost v r. 2002


Oddíl futsalu
Oddíl kuželek
Pro členy
Mapa
Kontakty a odkazy
Stanovy Orla
Orel jednota Stěbořice - 18. únor 2007 - 5. turnaj ve futsalu

5. turnaj ve futsalu

Datum: 18. únor 2007

1.kolo

Stěbořice 5:1 Don Bosco Ostrava
Branky: Kavan J., Řehulka M., Štukavec K., Moravec T., Morys V.

2.kolo

Stěbořice 4:4 Haas Ostrava
Branky: Kavan J. (3x), Prusek P.

3.kolo

Stěbořice 4:1 FSC Cobra Ostrava
Branky: Kavan J. (2x), Moravec T., Štukavec K.

Sestava:

Kavan J., Řehulka M., Štukavec K., Moravec T., Moravec J., Morys V., Prusek P., Janetzký K., Kořínek O., Němčík T.

Trenér:

Šimon A., Haas J.

Více informací najdete na divizef.wz.cz
Tabulka - II

Tabulka - II.B třída 2006/2007

5. 3. 2007

 

1.

Brušperk

15

13

1

1

75

:

15

40

2.

Orel Stěbořice

15

11

3

1

52

:

24

36

3.

FK Flamengo Ostrava

15

10

3

2

41

:

17

33

4.

Kavárna Fer@net

15

9

5

1

48

:

21

32

5.

Don Bosco Ostrava

15

7

4

4

60

:

51

25

6.

Western Saloon "B"

15

6

3

6

41

:

38

21

7.

Petřkovice

15

6

3

6

40

:

49

21

8.

FC Šalamoun Ostrava

15

6

2

7

40

:

45

20

9.

Haas Ostrava

15

4

6

5

43

:

50

18

10.

Ganja-La-Poruba

15

5

3

7

32

:

41

18

11.

C.I.P. Ostrava

15

4

5

6

34

:

31

17

12.

FC Tornádo Opava

15

4

4

7

29

:

46

16

13.

Hitman Hlučín

15

2

5

8

32

:

51

11

14.

Peňarol

15

2

3

10

35

:

68

9

15.

FSC Cobra Ostrava

15

1

5

9

19

:

36

8

16.

Toro Fifejdy "B"

15

1

3

11

23

:

61

6

 

Při rovnosti bodů o konečném pořadí rozhoduje vzájemný zápas

 

 

Stěbořice 5:3 Peňarol

Stěbořice 3:2 FK Flamengo Ostrava

Stěbořice 1:2 Tornádo

Stěbořice 3:0 Hlučín

Stěbořice 2:2 Fer@net

Stěbořice 3:3 Ganja-La-Poruba

Stěbořice 4:1 Petřkovice

Stěbořice 7:1 Toro Fifejdy „B“

Stěbořice 2:1 Brušperk

Stěbořice 5:1 Don Bosco Ostrava

Stěbořice 4:3 Western Saloon „B“

Stěbořice 4:4 Haas Ostrava

Stěbořice 3:0 FC Šalamoun Ostrava

Stěbořice 4:1 FSC Cobra Ostrava

Stěbořice 2:0 C.I.P. Ostrava

 

Střelci branek :Kavan 13, Morys 6, Kořínek 5, Prusek 5, Moravec 4, Řehulka 4, Šimon 3, Štukavec 3, Uvíra 2, Falhar 2, Němčík 2, Ditrich 2, Šnajdr 1, Kružberský 1

 

Složení mužstva:Kořínek Ondřej, Morys Václav, Falhar Pavel, Kružberský Ondřej, Šimon Aleš, Prusek Pavel, Řehulka Martin, Werner Lukáš, Moravec Tomáš, Moravec Jan, Dietrich Tomáš, Němčík Tomáš, Jedlička Rostislav, Uvíra Radim, Janetzký Kamil, Štukavec Karel, Šnajdr Jiří, Kavan Jan.

 

Trenér:Šimon Aleš, Asistent trenéra:Haas Jiří